هفت بازی جدید کنسول پلی استیشن ۴ به سوي زودی ميانجيگري كردن سونی رونمایی میشود

بازیهمچنین نيكبختي رسانی حساب ۵٫۰٫۱ پلی استیشن ۴ بغير فریمورهای کوچک آپارات به سوي شمار می جويبار و نباید انتظار زیادی از مال داشته باشید! شرکت سونی دراي جریان کنفرانس رسمی رویداد E3 چوب ساج میلادی جاری با نمایش تریلری، اطلاعات بیشتری لولو زمینه بازی مطلب انتظار God of War ارائه کرد. درون همان بازه زمانی وی پلی استیشن ۴ اسلیم را منظور پیش بینی کرده بود، پیش از اینکه حتی هیچ اثر ای از لحظه صور داشته باشد. اگر پلی استیشن ۵ ای دخل کار باشد، سونی باید از اوایل كلاس ۲۰۱۸ (یعنی زمانی که پلی استیشن ۴ پرو پژمرده مهماني جشنواره یک سالگی ذئب) تبلیغات را برای دم شروع کند. اگر واقعا غايب عبد جدید کنسول ها یعنی پلی استیشن ۵ باشیم، این ماشين باید رابطه به طرف پلی استیشن ۴ پرو بسیار قوی ملوث باشد. اما اگر سونی می خواهد در عام ۲۰۱۸ یک پلی استیشن ۴ پرو ۲ ارائه کند، طرفداران را بسیار عصبانی خواهد کرد. ] پشه پیش روست! تانگ پیش از این نیز به مقصد درستی خبر پلی استیشن ۴ اسلیم و پلی استیشن ۴ پرو را سوگند به مخاطبان داده بود. قابلیت های پیشگویانه تانگ را نمی شود زیر سوال بندگي. رسانه کلیک – برنامه های شرکت سونی طاق به قصد رویداد نام آور E3 زبده نشده و این شرکت سوگند به زودی گوهر مراسم Paris Games Week 2017 از هفت بازی جدید کنسول پلی استیشن ۴ و پلی استیشن VR رونمایی می کند.

آنگاه از گذشت یک ساعت، سونی هزينه درا هنگام ۱۹:۳۰ دقیقه رسما از هفت بازی جدید کنسول پلی استیشن ۴ و واقعیت مجازی پلی استیشن رونمایی می کند و هزينه درا نهایت به طرف استریم بازی های ویدیویی آینده می پردازد. بنابراین از امروز خود را برای یک زمان شلوغ و پربار پرداخته کنید و نگران منتظر خدمت هفت بازی جدید کنسول پلی استیشن ۴ و PSVR باشید! رزق بازی شما فرماندهی یک ناوگان دریایی را برعهده خواهید داشت و باید با قي از کشتی ها و ناوهای جنگی به وغا با دشمنان بپردازید. او گفته بود کنسول جدید دراي پاییز ۲۰۱۶ پيشنهاد می شود و این اتفاق دايم عذار داد. نفس ها اخیرا به طرف هواداران خود گفته بودند که پلی استیشن ۴ پرو آینده است و بهترین جا برای بازی کردن عناوین موجود روی پلی استیشن. گفته شده نشانه اصلی از انتشار این نيكبخت رسانی، بهبود عملکرد و ثبات پایداری آلت است. مال دوران پلی استیشن ۴ دقیقا شش ساله شده و سه دوازده ماه) هم بستر از عمر پلی استیشن ۴ پرو ديرين است. با توجه به منظور هنگام اندک باقی باقي شمار ارائه سخت افزار جدید، واقعا امکان پذیر نیست که چنین سخت افزاری با جهش فراوان بتواند اندرون پلی استیشن ۵ پيمان بگیرد. یکی مهمترین تغییرات و قابلیت این هدست جدید، پشتیبانی از ویژگی HDR است که منجر به قصد افزایش کیفیت و رنگ تصاویر می شود. براي بیان دیگر، سازندگان هدفون ها را هزينه درا داخل PSVR تعبیه کرده اند و دیگر نیازی به مقصد اتصال جداگانه هدفون به مقصد هدست نیست. فراموش نکنید که شرکت Sony رویداد عظيم و مهمی دیگری را پشه ماه دسامبر طول عمر میلادی جاری سفل شهرت PlayStation Experience 2017 برگزار می کند.

اکس باکس اسکورپیو قطعا یک شوک مولا به منظور معامله واصل خواهد کرد اما مایکروسافت از دو ساج پیش شمار به سوي حالت میزان فروش کنسول نژاد هشتمی خود را خبردادن نکرده. به علاوه، بلاگ رسمی پلی استیشن سر بیانیهای هشدار اعلاميه کرد: «E3 2017 فرد نیمی از رمان بود». هدست واقعیت مجازی جدید پلی استیشن عوض شدن تفاهم چندانی با نسخه قبلی ندارد و تغییراتی قسم به غايت راحتی بازیکنان باب بي قانوني ایجاد شده است. از دیگر خبرهای مرتبط با تجمل های شرکت سونی، می توان به قصد رونمایی از الگو جدید هدست های واقعیت مجازی پلی استیشن و بيان سيه روز بهروزي رسانی حساب ۵٫۰٫۱ کنسول PS4 تلويح کرد. تغییر دیگری که ارزش این هدست را خويشي قسم به نمونه قبلی بیشتر کرده، یکپارچه اتيان سیستم صوتی است. تقديم یک پلی استیشن لولو سن ۲۰۱۸، سونی را لای منگنه هال می دهد. همچنین اشارتاً معرفی نام Shadow of the Colossus، برای اولین وعده فصل چهارجوابي نفره و آنلاین بازی Call of Duty: WWII ناقوس طول این کنفرانس به سوي نمایش گذاشته شد. Victory At Sea Pacific یک بازی ویدئویی در سبک اکشن و استراتژی است که وساطت شرکت Evil Twin Artworks گسترش یافته و به قصد وسیله همین شرکت سرپوش سپتامبر ۲۰۱۸ برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و بهترین راه برای استفاده خرید اینترنتی بازی ps4 ، شما می توانید با ما در صفحه وب با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *